O mnie

W 2010 roku uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2011 roku zaś ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Fizjoterapia w kardiologii i profilaktyce chorób układu krążenia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Podczas studiów poznałam wiele metod terapeutycznych oraz zdobyłam wiedzę i doświadczenie.

Od dawna interesuję się nowoczesnymi metodami fizjoterapii, a w szczególności terapią manualną. W związku z moimi zainteresowaniami w 2010 roku rozpoczęłam serię kursów z „Współczesnych metod i diagnozy terapii tkanek miękkich”, gdzie zarówno w ich trakcie jak i poprzez swoje własne doświadczenie, ćwicząc na najbliższych widziałam natychmiastowe rezultaty i utwierdzałam się, że jest to wspaniała metoda.

Posiadam dużą wiedzę i doświadczenie, które  w pełni pozwolą mi na zaspokojenie oczekiwań i potrzeb pacjentów. Będę starała się również stale zwiększać jakość moich usług, aby moje leczenie było na jak najwyższym poziomie.

W wolnych chwilach staram się dbać o ciało i umysł. Pogłębiam wiedzę, biegam, jeżdżę na rowerze, chodzę na fitness. Kiedy tylko czas pozwala, każdą wolną chwilę wykorzystuję na podróże.  Cały czas staram się aktywnie uczestniczyć w moim życiu zawodowym i osobistym.

Certyfikaty:

  Kinesiology Taping - kurs podstawoowy
– Współczesne metody diagnozy i leczenia tkanek miękkich – Techniki Energizacji Mięśni cz 1, 2 i 3, prowadzący dr Jarosław Ciechomski.
– Udział w II konferencji Naukowo Szkoleniowej na temat „Rola Osteopatii i Terapii manualnej w rehabilitacji. Usprawnianie tkanek miękkich w dysfunkcjach narządu ruchu.